Kurumsal

Firmamız,'HASTOPAL'' adı altında İSTANBUL'da 1980 yılından günümüze kadar sanayi tipi ve aile tipi dikiş makinelerinin satışı, yedek parça temini,satış sonrası bakım ve onarımı ile ilgili hizmetleri sunmaktadır.

Dünya devi ''JUKI ve MORILA'' sanayi dikiş makineleri tüm modelleri firmamızda bulunmaktadır;bunun yanısıra modelhane ve kesimhane makineleri pastal serim makineleri, kesim makasları, cutter, hızar, bız vb. tela presleri, her türlü special makine, baskı makineleri, ütü sistemleri ile de firma olarak tekstil- konfeksiyon sanayiinde gerekli olan tüm ekipmanların da hizmetini vermekteyiz. (firmamıza ait özel web sitesinden bünyemizdeki tüm ürün bilgilerine ulaşabilirsiniz).

Her türlü makine modeli için bilgi edinme,test ederek satın alma olanağı sunmakla beraber, alanında uzman teknik kadromuzla her türlü teknik desteği, servis ve bakım hizmetlerini de firmamızdan sunmaktayız.

Çağdaş ve modern çalışma anlayışı, teknolojinin size sağlayabileceği tüm imkanları değerlendiren bir yapı ile firmamız her türlü desteğe hazırdır.

LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİM KURUN....

SAYGILARIMLA
Hasan TOPAL
Genel Müdür